Hizmetler

Cilt Bakımı

Cilt bakımının amacı sadece güzel görünmek değil, cildimizin ihtiyacı olan mineral ve takviyeleri temin etmektir.

Lazer Epilasyon

Tüm dünyada kullanılmaya başlanılan etkili ve acısız lazer epilasyon yöntemi olan yeni jeneresyon

Dermapen

Dermapen, cilt sıkılaştırma, ince çizgi ve kırışıklıkların tedavisi, ağız etrafındaki sigara çizgileri, genişlemiş gözeneklerin

İğneli Epilasyon

İğneli epilasyon yönteminde kıl köklerine uygulanan elektrik akımı ile kılların tamamen yok edilmesi amaçlanır. Vücudun her bölgesine, her tüy ve cilt tipine uygulanabilir. Uygulama yapılan bölge ve kıl kalınlığı gibi etmenler, verilecek akımın şiddetini etkiler. Epilasyon yapılacak bölgenin genişliğiyle doğru orantılı olarak uzun süreli bir çaba gerekebilir. Tüm kıl köklerinin yok edilmesinde %100’e varan sonuçlar alınır.

Saç Mezoterapisi

Saç mezoterapisi, çok ince uçlu bir iğne ile saçlı derinin orta tabakasına minimal dozlarda yapılan mikroenjeksiyon yöntemidir. Bu yöntemle; saç kökünün beslenmek için gereksinim duyduğu vitamin, mineral, oligelement ve dolaşım düzenleyiciler hedef dokuya doğrudan verilmiş olur. Saç mezoterapisi; dökülen, cansız ve sağlıksız saçların yenilenme sürecini uzatırken dökülme miktarını azaltır, saçların daha canlı ve parlak olmasını sağlar. Yaş ve cins ayrılığı gözetmeksizin herkese yapılabilir.

Akne Tedavisi

Akne çok sık karşılaşılan bir cilt problemidir. Genellikle yüzde, daha sonra sırtta, omuz başlarında ve göğüs V bölgesinde görülür. Cildin aknelere karşı daha sağlıklı ve dirençli olmasını sağlayan A vitamini, akne tedavisinde oldukça önemlidir.

Leke Tedavisi

İnsan vücudunda yaşlılık, güneş ve başka birçok nedenden dolayı çok sayıda ve türde leke oluşabilir ya da hali hazırda var olan (doğum lekesi, çil vb.) lekeler bulunabilir. Her leke için tedavi yaklaşımı/yöntemi farklıdır. Bu nedenle, leke teşhisinin doğru yapılıp uygun tedavinin uygulanması çok önemlidir. Tüm bu tedavilerde, cilde hiçbir zarar vermeden lekeleri yok etmek temel alınır.